ייעוץ משכנתא ומיחזור משכנתא קיימת- Do It Smart - המובילה בתחום מחזור משכנתא ומשכנתה חדשה - לקוחות מספרים

למידע נוסף ולתיאום פגישה

אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

*:
*:
*:
:
בחירה:
 
לקוחות מספרים
לקוחות מספרים לכם...

מיכל ועמית נעים / ר"ג

תודה רבה על הליווי המקצועי ביותר, האדיב, והמסור בכל שלבי הבירורים והחתימה על המשכנתא. אין ספק שחסכתם לנו עשרות אלפי שקלים, והרבה קושי ועצבים. עם חיוך, אדיבות, מקצועיות ואכפתיות אמיתית עזרתם לנו לאורך כל הדרך והפכתם ניסיון מר שהיה לנו בעבר לניסיון נהדר ורגוע. אנו נמליץ בחום לכל חברנו להיעזר בכם.
ושוב תודה.
 

איתי ורבקה / פרדס חנה

כבר בפגישה הראשונה עם אתי בר לביא הבנו עד כמה ייעוץ חוץ בנקאי למחזור המשכנתא הוא דבר חשוב מאין כמוהו. אחרי שמחזרנו לפני כשנה וחצי את המשכנתא בעצמנו, שילמנו עשרות אלפי שקלים ויתרת המשכנתא בקושי קטנה הבנו שאנו צריכים מומחה אשראי לצדנו. אתי בנתה עבורנו תוכנית שהקלה מאד בהחזרים החודשיים הגבוהים שהיו לנו, ייעצה לנו למסלולים הנכונים והרווחיים שמתאימים לנו והשיגה לנו התנאים הטובים ביותר מול הבנק עם תשומת לב לכל פרט ופרט: הריביות, הסכם ההלוואה, אפשרות לשינוים ללא קנסות ועוד. הליך בירוקראטי ומסורבל של מחזור מבנק לבנק הפך בזכות ליווי צמוד שלה להליך יעיל וקל. ממליצים בחום רב! לודמילה ודמיטרי פורמן / לוד

הגענו לאתי בר לביא לצורך מחזור משכנתא ויצאנו מאד מרוצים. חבל שלא הכרנו את השירות של אתי כשלקחנו בפעם הראשונה את המשכנתא, בזמנו קיבלנו ייעוץ מהבנק שעלה לנו ביוקר רב. אתי השיגה עבורנו תנאים מעולים למחזור המשכנתא, תודה על חיסכון אדיר בעלויות ועל ליווי צמוד בהליך מהיר ומקצועי, שלא לדבר על מניעת הטרטור והסחבת מול הבנקים. אבי רז / באר יעקב

הגעתי לאתי בר לביא עם תאבון גדול להיכנס לתחום ההשקעות בנדל"ן, הון עצמי ממוצע ועם ידע בסיסי בתחום. כבר בפגישה הראשונה התרשמתי מאד ממקצועיותה של אתי בר לביא והבנתי עד כמה אני צריך מישהו מומחה כמוה לצידי. אתי בר לביא הצליחה לגייס אשראי גדול עבורי בתנאים מצוינים ואף פתחה לי את הדרך לרכישות נוספות בעתיד. אתי ליוותה אותי בכל התהליך והייתה תמיד זמינה לייעץ עבורי בכל שאלה או דילמה והיו הרבה! לא האמנתי שהתהליך הזה יוכל להיות כל כך קל ומהיר עם חיסכון כספי גדול בריביות ובהוצאות.
 

אורן ומאיה נחמיאס

אין מילים! בזכות הליווי המלא והייעוץ המקצועי שקיבלנו מאתי בר לביא. הצלחנו לקבל משכנתא במימון גבוה ללא צורך בביטוח EMI ובתנאי ריבית מעולים! מעבר לחיסכון הכספי הגדול תודה שעזרת לנו להגשים חלום.
 

כל הזכויות שמורות ל- DO IT SMART