ייעוץ משכנתא ומיחזור משכנתא קיימת- Do It Smart - המובילה בתחום מחזור משכנתא ומשכנתה חדשה - משכנתא לרכישת נכס מגורים

למידע נוסף ולתיאום פגישה

אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

*:
*:
*:
:
בחירה:
 
משכנתא לרכישת נכס מגורים

מימון, משכנתא ומה שביניהם
 

 

החלטתם לרכוש דירה או לבנות את בית חלומותיכם? מזל-טוב!

רכישה או בניית נכס מהווים בד"כ את העסקה היקרה, החשובה והמורכבת ביותר שתבצעו במהלך חייכם. עסקה זו מלווה קודם כל בשלל החלטות, בדיקות ופעולות שתצטרכו לבצע, כגון: מהו סכום הרכישה שאתם מקציבים לעצמכם, ההחלטה על אזור הרכישה, בדיקה משפטית של העסקה ע"י עו"ד, כדאיות העסקה, בדיקת ההוצאות הנלוות ועוד. כשכבר הגעתם להחלטה לרכוש או לבנות דירה, תהליך לקיחת משכנתא לצורך מימון הוא חלק חשוב ועיקרי בביצוע העסקה אשר במהלכו אתם מתחייבים מול הבנק במאות אלפי שקלים ועלולים להחזיר אותם לבנק פי כמה וכמה.
 
לשוק הבנקאי חוקים ושפה משלו

 
בשוק הבנקאי ישנם סוגים רבים של מסלולי משכנתא שמשתנים תדיר ולכל בנק יש את מדיניות האשראי שעל פיו הוא פועל. לעיתים מה שבנק אחד מאפשר, בנק אחר דוחה על הסף ולהפך. מעבר לגיוס הכסף ואישור משכנתא, כשכבר יש את האישור, לקיחת משכנתא אופטימאלית מתבססת על פרמטרים רבים וחשובים שבאופן שוטף רבים מאיתנו אינם מתעסקים ביום יום. ידע מקצועי של כל ההסכמים המשפטיים בבנקים, ידע בביטחונות, מסלולי ההלוואות השונים, מדיניות האשראי וההקלות הייחודיות של כל בנק ובנק מהווים כוח עצום בניהול משא ומתן מולם.
 
עזרה משמעותית מבפנים
 
ליווי וייעוץ מקצועי ע"י מומחי המשכנתאות של DO-IT-SMART, יוצאי המערכת הבנקאית, חוסכים לכם את הריצות, הבירוקרטיה והעצבים, ובעיקר עלויות מיותרות בהווה ובעתיד וחיסכון של עשרות אלפי שקלים ואף מאות אלפי שקלים לאורך כל תקופת המשכנתא. כספים יקרים אלו יכולים להתפנות למטרות אחרות ולחלומות חדשים. מומחי החברה חקרו במשך שנים את הסכמי ההלוואות בבנקים השונים וההבדלים ביניהם ועקבו אחר השינויים שנעשים מעת לעת במערכת הבנקאית. התאמת המשכנתא האופטימאלית ביותר נעשית ע"י התאמת תמהיל המשכנתא הנכון ביותר עבורכם אך לא פחות חשוב גם בהתאמת הסכם ההלוואה המשפטי המתאים ביותר עבורכם לניהול משכנתא גמיש בכל שינוי שתרצו גם בעתיד.
 
השלב הראשון בדרך לקבלת משכנתא
 
החלק הראשון בדרך לאישור המשכנתא ולמקסום תנאי המשכנתא יעשה קודם כל ע"י ניתוח הבקשה והניירת ע"י מומחי החברה והגשתם בצורה מסודרת ומקצועית שתדגיש את נקודות החוזקה שחשובות לבנק בשיקולי האשראי שלו. ליווי צמוד של כל התהליך נעשה במתן ייעוץ ופתרונות יצירתיים לכל היבט הנוגע למשכנתא: משפטי, פיננסי, ביצועי ואף מתייחס בד בבד גם לנושא השמאות. התהליך מלווה ע"י עו"ד מקצועי לצורך ביצוע ההליכים המשפטיים מול הטאבו / מנהל לביצוע מהיר ויעיל.
 
איך מתחילים?

המסמכים והנתונים הבסיסיים הדרושים לצורך ייעוץ חוץ בנקאי מקצועי ולהגשת הבקשה בבנק לצורך אישור:
1. ת.ז. + ספח.
2. אישורי הכנסות: 
    שכיר - 3 תלושי שכר אחרונים.
    עצמאי - שומת מס מבוקרת אחרונה + אישור רו"ח על הכנסות נטו.
3. דפי עו"ש עבור 3 חודשים אחרונים.
4. פרטים כלליים לגבי הנכס הנרכש - ישוב, מס' חדרים. במידה ונחתם חוזה, יש לצרף חוזה רכישה + אישור זכויות / נסח טאבו .
5. סכום ההלוואה המבוקש ומחיר הרכישה.

מעבר לניירת ראשונית זו, בהתאם לנתונים האישיים של הלקוח או בהיבטים הקשורים בטיב העסקה או הנכס, הבנק יכול לדרוש ניירת נוספת. 
 
רוצים פרטים נוספים? בבקשה...צרו עמנו קשר עכשיו
 

כל הזכויות שמורות ל- DO IT SMART