ייעוץ משכנתא ומיחזור משכנתא קיימת- Do It Smart - המובילה בתחום מחזור משכנתא ומשכנתה חדשה - למה לבחור בנו?

למידע נוסף ולתיאום פגישה

אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

*:
*:
*:
:
בחירה:
 
למה לבחור בנו?

ייעוץ משכנתא חוץ בנקאי משיג לכם מימון וחוסך הרבה כסף, ולאורך זמן!  

DO- IT-SMART מציעה לכם ייעוץ משכנתא חוץ בנקאי ובלתי תלוי שיחזיר לכם את השליטה מול הבנקים, ויסדר לכם מימון ומשכנתא חכמה שחוסכת כסף רב לאורך זמן. הייעוץ מיועד הן לפרטיים והן לחברות. העוצמה של צוות היועצים של חברת DO IT SMART  בניהולה של אתי בר לביא מגיעה מהשטח, היכרות רבת שנים עם הבנקים, ראייה מערכתית כוללת וברורה והחשוב מכל - קשרים ענפים עם מקבלי החלטות.
 
משכנתא לוקחים חכם, או שלא לוקחים בכלל

חלקכם מעוניינים ברכישת דירה למגורים, חלקכם מעוניינים ברכישת דירה להשקעה, חלקכם מעוניינים ברכישת נדל"ן מסחרי, חלקכם אפילו חושבים על גם וגם... אך כדי שתוכלו להגשים את מטרותיכם בתחום הנדל"ן, הצעד הראשון ומילת המפתח היא קבלת מימון. מימון הוא ההבדל בין היכולת לבצע עסקה או אי יכולת לבצע אותה או במילים אחרות, היכולת להגשים חלום או לוותר עליו...
שוק הנדל"ן הינו שוק חם ודינאמי ביותר - שוק בתנועה מהירה שמצריך תגובה מהירה והערכות מראש מול הבנק להשגת המימון הרצוי, בתנאים הטובים ביותר ולאורך זמן. לקיחת משכנתא היא צעד גדול ומשמעותי בחיים. אף אחד לא רוצה להיווכח ששילם סכומי עתק בסוף תקופה, אלא לבצע את המשכנתא בצורה חכמה, חסכונית ויעילה.


ב- DO IT SMART מתאימים עבורכם את המשכנתא החכמה והחסכונית ביותר.
צרו עמנו קשר כבר עכשיו.

עודף מידע מבלבל

כמה מבינכם החליטו להסתער על עולם המשכנתאות ולנסות ללמוד אותו לבד - קוראים בפורומים, וברשתות חברתיות, מקשיבים עד אין קץ לעצות חברים ומשפחה, עוברים מבנק לבנק ומה לא... אך ככל שעובר הזמן הבלבול רק גדל ומבינים עד כמה לא מבינים. לבסוף מועד ההחלטה על לקיחת המשכנתא מתקרב וברוב המקרים, עקב עודף מידע מבלבל, ההחלטה המתקבלת אינה הכלכלית ביותר במקרה הטוב, ובמקרים אחרים אף גרועה.
 
האם אתם יכולים לסמוך באופן מלא על מה שהפקיד בבנק אומר לכם ומכוון אתכם אליו?  
האם אתם באמת מקבלים מהבנק ייעוץ משכנתא אובייקטיבי ואמיתי?
התשובה הינה חד משמעית – לא.
מטרת הבנק אחת היא - להפחית סיכונים ולהגדיל את רווחיות הבנק. נקודה.
 
           
מעוניינים בפרטים נוספים לייעוץ משכנתא שיחסוך לכם הרבה כסף? צרו עמנו קשר עכשיו.
מה השרות שלנו כולל?

כאנשי מקצוע שהיו חלק בלתי נפרד מהמערכת הבנקאית במשך שנים רבות, אנו מכירים בדיוק מה הם שיקולי האשראי שהבנק לוקח בחשבון, אילו נתונים צריך להדגיש ולחזק בפני הבנק, איך הבנק רואה את התנהלות האשראי של לקוחותיו, מה הבנק רואה כחוזקות ומה הבנק רואה כחולשות ואיך ניתן למקסם את תנאי ההלוואה מול הבנק באופן שיתאים במיוחד לצרכים שלכם.

ייעוץ משכנתא מלא ומקצועי מתבטא אצלנו במספר מישורים: אישור הלוואות במימון גבוה ללא EMI, חיסכון ריביות בגובה של עשרות ואף מאות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא, מציאת פתרונות אשראי חכמים להשגת אישור בבנק בכל עסקה שתרצו, ייעוץ והשגת תמהיל המסלולים הנכון והמשתלם ביותר עם גמישות מרבית לשינויים, ייעוץ בבחירת שמאי, בחינה משפטית וליווי של עו"ד צמוד בחתימה על הסכם ההלוואה בבנק ושל כל התהליך עד קבלת השיק, ובהמשך הדרך להשאיר אתכם תמיד, אבל תמיד עם שליטה בכל שינוי שתצטרכו. אנו נהיה שם בשבילכם גם בשינוי הבא וגם במתן ייעוץ ומענה לשאלות בהמשך הדרך.

את מי אנחנו מייצגים ומול מי אנחנו פועלים?

אנו פועלים לייצג את לקוחותינו בלבד להשגת תנאי המשכנתא המשתלמים ביותר. כל הקשרים שיש לחברת DO-IT-SMART מול הבנקים השונים ומול חברות הביטוח הינם מול מקבלי ההחלטות מצד אחד ולביצוע הליך זריז ומקצועי לקבלת המשכנתא מול סניפי הבנק בעלי רמת השרות הגבוהה ביותר, מצד שני. החברה אינה מתוגמלת ע"י שום בנק או מוסד פיננסי כזה או אחר הנמצא בניגוד אינטרסים עם לקוחותיה. החברה גובה שכ"ט מלקוחותיה בלבד, על בסיס תוצאות והצלחה ובמידה ואינה משיגה אישור למשכנתא לא נגבה מהלקוח תשלום.
 
מעוניינים בפרטים נוספים לקבלת המשכנתא המשתלמת ביותר? צרו עמנו קשר עכשיו.
 

כל הזכויות שמורות ל- DO IT SMART