ייעוץ משכנתא ומיחזור משכנתא קיימת- Do It Smart - המובילה בתחום מחזור משכנתא ומשכנתה חדשה - מחזור משכנתא

למידע נוסף ולתיאום פגישה

אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

*:
*:
*:
:
בחירה:
 
מחזור משכנתא


רוצים לחסוך עשרות אלפי שקלים בתשלום ריבית המשכנתא לבנק? המשכנתא חונקת אתכם ואתם מעוניינים להקטין את ההחזר החודשי? רוצים למחזר את המשכנתא והבנק מטרטר ומריץ אתכם בהלוך ושוב?

 
מחזור משכנתא הוא שמו של הליך בירוקרטי (לרוב מתיש...) מול הבנק לצורך ביצוע שינוי מסלולי המשכנתא הקיימים, הוזלת הריביות או קיצור / הארכה של תקופת משכנתא  קיימת. 
 
מהן הסיבות למחזור משכנתא?

מחזור משכנתא סיבות שונות ומגוונות, ביניהן: חיסכון כספים רבים, שקט כלכלי, מעבר ממסלול קיים למסלול אטרקטיבי הרבה יותר, ועוד... מחזור משכנתא מקצועי יכול להוביל להתעסקות מועטה יותר עם המשכנתא במהלך השנים הבאות אך אם ברצון בעל המשכנתא להגיע למקסימום חיסכון ובטחון, מומלץ לבדוק מידי שנתיים-שלוש מצב עדכני של המשכנתא עם איש מקצוע ולאו דווקא עם עובד הבנק שהאינטרס שלו הוא ברור. למרות שאנשים רבים מגיעים למסקנה שכדאי להם לבצע מיחזור משכנתא, ההליך הבירוקרטי, הריצות והטרטור שדורש הבנק בתהליך מיחזור משכנתא, בבנק עצמו ובמיוחד כאשר מדובר במעבר לבנק אחר, גורם לא פעם לאנשים לוותר על האינטרסים שלהם ולא להתקדם בתהליך. 


מחזור משכנתא בהתאמה אישית מדויקת, או במילים אחרות: DO-IT-SMART

הייעוץ המקצועי למחזור המשכנתא של DO-IT-SMART נעשה בהתאמה אישית לצרכים האישיים שלכם, ולא תלות באף גורם בנקאי. הייעוץ נעשה תוך ניתוח התנהלות האשראי שלכם הכוללת בין היתר תזרים הכנסות וכן בניית תמהיל פיננסי שלוקח בחשבון שינויים עתידיים בלתי צפויים שיכולים להתרחש בעתיד.
 
מיחזור המשכנתא והשגת האישור במסלולים ובריביות הרווחיים ביותר עבורכם יוביל לחיסכון גדול בתשלום הריבית לבנקים ויחסוך לכם ריצות, בירוקרטיה ועצבים בזמן קצר. הייעוץ והשרות כוללים טיפול מקצועי ומהיר של עו"ד מול המחלקה המשפטית של הבנק להפקת הניירת הדרושה עבור מחזור המשכנתא (פארי פאסו, מכתב כוונות) בזמן הקצר ביותר וכן טיפול ברישומים מול טאבו / מנהל ורשם המשכונות.
 
מעוניינים בחוות דעת ללא עלות בדבר כדאיות מיחזור המשכנתא? השאירו פרטים  עכשיו

כל הזכויות שמורות ל- DO IT SMART