ייעוץ משכנתא ומיחזור משכנתא קיימת- Do It Smart - המובילה בתחום מחזור משכנתא ומשכנתה חדשה - ניהול תקציב משפחתי

למידע נוסף ולתיאום פגישה

אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

*:
*:
*:
:
בחירה:
 
ניהול תקציב משפחתי


רוצים איכות חיים אמיתית? מפנטזים על חיים ללא דאגות כלכליות? חשבתם שזה רק תלוי בהכנסות שלכם? חשבתם שאם רק הייתם מרוויחים קצת יותר אז הכל היה מסתדר?

המציאות מוכיחה לא פעם אחרת!

גם משפחות מהעשירונים העליונים עם הכנסות מאד גבוהות חיות במינוס עקבי. רוב המשפחות בישראל נמצאות במעגל המינוס ולא מצליחות לצאת ממנו ומחצית מתושבי ישראל מוציאים יותר ממה שהם מכניסים.
 

 
ניהול תקציב חכם בונה לכם עתיד
 

היכולת לנהל את התקציב המשפחתי ואת הכסף בתבונה היא זו שברוב המקרים תקבע את רמת החיים שלכם לאורך זמן והאם אתם תזכו לחיות חיים מאוזנים. לחילופין, חיים מלאי דאגות כלכליות יכולים להשפיע עליכם במס' מישורים עם אינספור השלכות: השפעה על הבריאות הפיזית שלכם וההרגשה היומיומית, היחסים שלכם בבית ועם הסובב, חוסר היכולת שלכם להתקדם בחיים ולתכנן תוכניות ארוכות טווח, חוסר הגמישות שלכם להתמודד עם שינויים לא צפויים בכלכלת הבית ולא פעם זה יכול לבוא גם על חשבון המימוש האישי והסיפוק שלכם בתלות בעבודה שאינה מתאימה לכם בגלל הצורך בהזדקקות לכסף.
חיים מאוזנים עם רווחה אישית יכולים לפנות לכם את הזמן לחוויות, מחשבות והזדמנויות חדשות.
 

התהליך מתחיל קודם כל ברצון שלכם לעשות את הצעד הראשון לצאת ממעגל המינוס לעתיד טוב יותר. הייעוץ יעניק לכם הבנה מלאה לאן הולך הכסף ויקנה לכם כלים
חכמים לחיים ויציאה לפעולה.

בואו ללמוד כלים חכמים...
 
בואו ללמוד איך לנהל תקציב מסודר ולעקוב אחר ההכנסות וההוצאות שלכם בצורה חכמה.
בואו ללמוד איך לצאת אחת ולתמיד מהמינוס ואף לחסוך כסף לחלומות שתרצו להגשים...
בואו ללמוד איך במקום לפרנס את הבנקים בתשלומי ריבית כל כך גבוהים על המינוס ועל הלוואות חונקות בעו"ש, הבנק הוא זה שישלם לכם ריבית על השקעות וחסכונות !
 


התחילו את השינוי החכם כבר עכשיו, הזינו את הפרטים, ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורות ל- DO IT SMART